Polityka prywatności. Witryna Internetowa PROVENTO ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o Klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie, co obejmuje m.in. informowanie naszych klientów o oferowanych przez nas promocjach i najnowszych aktualizacjach Witryny.

Niezapowiedziane Wiadomości.
 PROVENTO zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości PROVENTO® rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).

Adresy e-mail, oraz dane zebrane w Witrynie nie są udostępniane osobom trzecim bez wiedzy i zgody Użytkownika, a służą jedynie do realizacji zobowiązań wobec Użytkowników obejmujących między innymi dostęp do informacji związanymi ze zmianami w witrynie i/lub w Biurze.

Adresy IP użytkowników Witryny przechowywane są w logach naszego serwera w celu diagnostyki problemów technicznych. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim, ani w żaden sposób łączone z danymi zebranymi na potrzeby świadczenia usług (newsletter, kontakt z Biurem).

Nasza Witryna minimalizuje korzystanie z technologii Cookies, a wyłączenie jej obsługi przez Użytkownika nie uniemożliwia pełnego korzystania z Witryny. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookies w swojej przeglądarce.

Bezpieczeństwo. Witryna Provento.eu i internetowe-biuro.pl zaopatrzone są w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez Użytkowników. Prawa dostępu do danych osobowych użytkowników serwisu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.

Partnerzy. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach należących do PROVENTO.

Rezygnacja z biuletynu. Nasza Witryna oferuje Użytkownikom możliwość zapisania się do Newslettera, czyli prenumeraty elektronicznych wiadomości traktujących o zmianach w Witrynie i/lub Biurze. Udostępniamy Użytkownikom kilka opcji rezygnacji z tej prenumeraty. Zrezygnować można klikając w odpowiedni link na w wiadomości Biuletyn, bądź też wysyłając e-mail na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. z prośbą o usunięcie danych z Bazy.

Zmiany. PROVENTO® zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta firmy obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: PROVENTO nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, nie nabywać produktów i usług oferowanych przez PROVENTO®.

Uwagi. Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.