Biuro rachunkowe Provento Kraków

Nie jesteś księgowym czy biurem rachunkowym, ... więc dlaczego tracisz czas na księgowość, podatki, kadry i płace?

Większość firm powstaje z pasji do czegoś, rzadko z pasji do księgowości i podatków - oczywiście poza naszym biurem rachunkowym Provento - Kraków. Z nami będziesz mógł skupić się na rozwoju Twojej firmy.

Księgowość to nasza pasja. 

Zamiast grzechotek mieliśmy liczydło. Gdy inni bawili się w szkołę my odgrywaliśmy scenki z kontroli Urzędu Skarbowego. Dlatego możesz być pewien, że nasze biuro rachunkowe jest przygotowane na wszystko!

U nas Twoje dokumenty są bezpieczne a składki opłacone na czas. Świadczymy usługi biura rachunkowego zarówno dla kilkuosobowych działalności lokalnych i firm rodzinnych jak i międzynarodowych korporacji. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne w księgowości, pozwalające dostosować usługi  księgowe do Twoich potrzeb.

BANER 3BANER 2BANER 4image.png

Wszystko co potrzebujesz dla Twojej Firmy

Nie trać więcej czasu na papierkowe - księgowe i podatkowe sprawy, czasu potrzebnego na rozwój Twojej firmy. Nie zastanawiaj się czy na pewno masz oprawnie prowadzoną księgowość i nie sprawdzaj ciągle przepisów rachunkowych i podatkowych. Zadzwoń lub napisz do nas, a my przejmiemy odpowiedzialność za sprawy księgowe.

Sprawdź w czym możemy Cię wyręczyć  
 
Jesteśmy biurem rachunkowym, które już 15 lat świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla klientów w całej Polsce.

Jako biuro rachunkowe Kraków specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze spółek handlowych, ale świadczymy także usługi dla mniejszych podmiotów.

Naszymi klientami są więc nie tylko kilkuosobowe działalności lokalne i firmy rodzinne, ale i międzynarodowe korporacje. Powierzając swoją firmę Provento – biuro rachunkowe Kraków:

  • uzyskasz pomoc w założeniu firmy oraz pozyskaniu dotacji na jej rozwój,
  • otrzymasz kompleksową obsługę księgową (KH, KPiR, ryczałt ewidencjonowany),
  • zyskasz nadzór księgowy oraz pełne wsparcie w zarządzaniu finansami firmy,
  • nie będziesz musiał pamiętać o ważności umów pracowników czy badaniach okresowych.

Biuro rachunkowe Kraków Provento wspiera w rozwoju firmy, oferując takie usługi jak: wystawianie faktur, windykacja oraz wdrożenia IT. Na koncie biura rachunkowego Kraków mamy setki obsłużonych firm oraz 100% pozytywnych kontroli. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Wszystkie firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do naszych oddziałów w Krakowie i Myślenicach.

Biuro rachunkowe Kraków posiada doświadczenie ponad 15 lat. Podobnie jak inne biura rachunkowe oferuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPIR), pełnej księgowości (księgi rachunkowe), ewidencji przychodów (ryczałt) oraz prowadzenie obsługi kadrowo płacowej (kadry i płace), zapewnia jednak wyższą jakość w niższej cenie.
Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe dla spółek akcyjnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek cywilnych, osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, osób rozliczających najem prywatny, fundacji, stowarzyszeń. Biuro świadczy usługi księgowe w języku angielskim i niemieckim.
Biuro rachunkowe w Krakowie obsługuje klientów z następujących dzielnic: Kraków Podgórze, Kraków Śródmieście, Kraków Prokocim, Kraków Nowa Huta, Kraków Wola Duchacka, Kraków Stare Miasto, Kraków Grzegórzki, Kraków Prądnik, Kraków Krowodrza, Kraków Bronowice, Kraków Zwierzyniec, Kraków Dębniki, Kraków Łagiewniki, Kraków Borek Fałęcki, Kraków Swoszowice, Kraków Bieżanów, Kraków Czyżyny, Kraków Bieńczyce, Kraków Wzgórza Krzesławickie.
 
Zaufali nam: